loader image

HAKKIMIZDA

KERİM Alüminyum, 2000 yılına dayanan girişim & tecrübelerin devamı olarak 2008 yılında kurulmuştur. Alüminyum doğrama, Cam Balkon, Dış Cephe Kaplama ve Alüminyum Küpeşte uygulamalarının yanı sıra birçok ev ve ofis tasarım alanlarında faaliyet göstermektetir.

KERİM Alüminyum, kaliteli malzemeyi profesyonel hizmet ile sentezlemeyi gaye edinmiştir. Ham maddenin ev ve işyerlerimizde kullanıma hazır hale gelene kadar ki süreçte, kaliteli malzeme ve emeğin birleşimi ile görsel tasarımları sizlere sunuyoruz.

KERİM Alüminyum, kalite, güven, rekabetçilik, teknolojik üstünlük, faaliyet alanı çeşitliliği gibi özellikleriyle geleceğeos emin adımlarla ilerlemektedir. Hizmet verdiği tüm alanlarda kalite ve müşteri memnuniyetini esas alıp, TSE standartlarına uygun hizmet veren iş ortaklarıyla çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek ve  topluma,  çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygı duyarak kalitesinden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmak…

VİZYONUMUZ

Alüminyum yapı dekorasyon sistemlerinin geniş faaliyet alanında; müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, ülke genelinde yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve sektöründe, müşterilerinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir ulusal şirket olmak…

TRANSPARAN GİYDİRME CEPHE

SİLİKON GİYDİRME CEPHE+KOMPOZİT

KAPAKLI GİYDİRME CEPHE

SKYLIGHT ÇATI SİSTEMLERİ

DÜZ & OVAL DUŞAKABİN SİSTEMLERİ

POLİKARBON ÇATI SİSTEMLERİ

PVC ASMA TAVAN KAPLAMA

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ

SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

OTOMATİK GİYOTİN CAM

C60 ALÜMİNYUM VİTRİN

ALÜMİNYUM SİNEKLİK SİSTEMLERİ

CAMLI KORKULUK (GEMİCİ MODEL)

TAŞYÜNÜ ASMA TAVAN KAPLAMA

ALÜMİNYUM FOTOSELLİ KAPI

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

OTOMATİK & MANUEL PANJUR

ALÜMİNYUM & PLEKSİ KÜPEŞTE

ALÜMİNYUM MENFEZ SİSTEMLERİ

ALÜMİNYUM OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

METAL ASMA TAVAN KAPLAMA